tr Türkçe
Mardin Oto Kiralama, Mardin Gezilecek Yerler, Mardin Otelleri, Mardin Turu, Mardin Gezisi

Önyargı ve Kültür Turları

Merhaba Sevgili Tarih Severler,

 

Bildiğiniz üzere buradan sizlerle bölgemizde ve memleketimizde yaşanan güncel konulara bir yandan yorum yaparken bir yandan da turizm ve turizmin geleceği ile ilgili görüşlerimi paylaşıyorum.

Evet, işimiz turizm insanları memnun etmek gibi zor bir sanat ile uğraşıyoruz ve %99 ile bunu başarıyoruz. Başarımızın devamı buraya gelen siz misafirlerimizin tavsiye ve paylaşımları ile mümkündür. Kış aylarında her ne kadar ciromuzda kayıplar yaşansa da ne kalitemizden ne de uygun fiyatlarımızdan ödün vermiyoruz. Tüm müşterilerimize karşı niyetimiz son derece iyi ve kazanç ikinci plandadır. Her yerde olduğu gibi bizimde bunu suistimal eden müşterilerimiz oluyor. Ben bunu kayıp değil, kazanç olarak görüyorum çünkü bu tecrübeler paha biçilemez, bir insanı tanımak bu kadar ucuz olmamalı. İşimiz turizm evet ve yapılması belkide en zor bölgede! Tüm kazancımız ve rızkımız televizyonda çıkabilecek her hangi bir kötü haber ile kesilebiliyor. Yaratılmış olan bu ön yargının önünde ezilen bizleriz. Kış aylarında bir başka olan bu güzel memleketimizin bu denli potansiyel kaybı yaşaması bizim kadar sizi de etkilemektedir. Yaz aylarında yapılabilen toplu turlar başka zaman yapılamamaktadır.

Siz siz olun haberlere, yorumlara veya duyumlara göre ne bir yeri ne de bir insanı yargılamayın. Mardin’i gelip görene, gezene sorun Mardin’i bir bilene sorun. Bizi iyi tanıyın.

Saygılarımla.

×

Merhabalar 🙋🏻 gelmek istediğiniz tarihi ve gezi süresini belirlediyseniz tek yapmanız gereken tur paketlerimizden size uygun olanı seçmek 👇 turlarımız kişi sayısına özel araçlarla istediğiniz zaman yapılabilmektedir 🚙🚌 1-2 gün veya daha uzun süren tur paketlerimizi aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz 🚀

🔶Mardin ve Midyat
🔸Günübirlik - Telkari Tur
🔸2 Günlük - Reyhan Tur
🔸3 Günlük - Kahrab Tur
🔶Mardin ve Diyarbakır
🔸3 Günlük - Dicle-Fırat Tur
🔶Mardin ve Şanlıurfa
🔸3 Günlük - Şahmeran Tur

 

 

📞 İletişim : +905445400047

📨 Mail : [email protected]

  WhatsApp :  +905445400047  Tıkla konuş

×