Mardin Oto Kiralama, Mardin Gezilecek Yerler, Mardin Otelleri, Mardin Turu, Mardin Gezisi

Mardin Turu Nasıl ve Ne Zaman Yapılır ?

Mardin, insanlığın doğuşuna şahitlik etmiş antik bir kent olarak varlığını; kültürüne ve bu kültürü devam ettiren hoşgörülü, yardımsever ve misafirperver halkına borçludur.

Mardin’de arap, kürt, süryani, ezidi ve ermeni aileler bu kültür mozayiğinde huzur içinde yaşamını sürdürmektedir. Dünyanın en büyük açık hava müzesi olma özelliğini yüzyıllar ve binyıllara meydan okuyan ve halen sapasağlam ayakta duran yapıları ile adeta mezopotamya’nın gözbebeğidir. Komşu bölgeleri olan Kapadokya, Nemrut, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Gaziantep ve Diyarbakır ile harmonik bir köken taşıyor.

Güvenlik konusunda aklınızda hiçbir soru kalmadan, mardin turları için websitemizde yeterli dökümanı bulabilirsiniz, isterseniz rezervasyon yaparak, isterseniz de rotaları takip ederek bölgeyi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere olabilecek tüm konularda yardımcı olmaktan mutlu olacağız. Lütfen çekinmeden bizi arayın veya yazın.

Yıl içerisinde Mardin ve çevresinde çıkılabilecek bir kültür turu için en uygun zamanlar; Mart, Nisan Mayıs, Haziran, Eylül, Ekim ve Kasım aylarıdır. Bu aylarda kültür turlarına daha elverişli bir iklim olduğu için tercih sebebidir.

Güneydoğu anadolu turizm bölgesi olarak tüm dünyada hızla giderek adını duyurmakta ve misafirlerin yorumları ile bu ilgi giderek artmaktadır. Sizde kültür turları çerçevesinde gelin bu bölgeyi ve özellikle mardin’i ziyaret edin. Mardin sizi bekliyor..

Oylamak İçin Tıklayınız!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Oylamak İçin Tıklayınız!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]