Mardin Oto Kiralama, Mardin Gezilecek Yerler, Mardin Otelleri, Mardin Turu, Mardin Gezisi

PTT Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası

Merhaba Sevgili Tarih Severler,
Şehrimizde toplantı, spor, gençlik ve kültürel faaliyetler hız kesmeden devam ediyor. Mardin Valiliği desteğiyle, PTT Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası maçları ve finalleri Mardin’de yapıldı. Şehrimize bu tür faaliyetlerin daha gelmesi ve gelen misafirlerimizi en iyi şekilde karşılamanın heyecanıyla devamını bekliyoruz.
Mardin Valiliği, Mardin Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen PTT Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası karşılaşmaları yarı finalinde Fenerbahçe’yi eleyen Hatay Büyükşehir Belediyesi ve BOTAŞ’ı eleyen Yakındoğu Üniversitesi finale çıktı. Final karşılaşmasında Hatay Büyükşehir Belediye Sporu 86-79 mağlup eden Yakın Doğu Üniversitesi, kupanın sahibi oldu.
        Artuklu Spor Salonunda Yakın Doğu Üniversitesi ile Hatay Büyükşehir Belediyesi arasında oynanan final karşılaşmasına, Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, eşi Hanımefendi Gülseren Yaman, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, il protokolü, daire başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kaynak: Mardin.gov.tr
Oylamak İçin Tıklayınız!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]